Hizmetlerimiz

Lazer İşleme
Lazer İşleme
Lazer kesim sacın kesim işlemi sırasında hatayı minimize ederek doğru, sorunsuz, hızlı bir kesim sağlar. Çok yönlü olduğu için birçok metal türüne ve çeşitli kalınlıklara uygunluk sağlar. Siyah, DKP ve Galvaniz saçların yanı sıra yumuşak çelik, paslanmaz krom ve alüminyum saçlarda da kusursuz kesim işlemi imkanı verir. Ayrıca basit şekillerden karmaşıklara kadar boru ve profiller üzerinde de kesim imkanı sunar.
Detayına Git
Punch İşleme
Punch İşleme
Punch kesim, maliyetin daha önemli olduğu durumlarda müşteriler için alternatif bir çözüm aracı olarak kullanılabilecek bir teknolojidir. Lazer kesim işlemiyle gerçekleştirilmesi mümkün olmayan saca form verme işlemleri bu teknoloji ile mümkündür. Zengin kalıp kütüphanemiz sayesinde özellikle paslanmaz ya da perfore kesimlerde maliyetin düşürülmesi açısından tercih edilmekteyiz.
Detayına Git
Plazma İşleme
Plazma İşleme
Plazma kesim geleneksel kesim işlemlerinden daha hızlı sonuçlar vermekte ve maliyet fiyatlarını aşağıya çeken bir argüman olarak ortaya çıkmaktadır. Çünkü diğer kesim yöntemlerine göre daha rekabetçi bir nitelik taşır ve tüm iletken metallere uygulanabilir. Günümüzde de birçok firma için kalitenin yanı sıra fiyat-fayda dengesi ve maliyet muhasebesi önem kazanmıştır. Bizler de bu kazanımlara ortak olmak konusunda vizyon ve misyonumuzla yanınızdayız.
Detayına Git
Kaynak İşçiliği
Kaynak İşçiliği
Kaynak, malzemeleri birbiri ile birleştirmek için kullanılan bir imalat yöntemidir. Genellikle metal veya termo-plastik malzemeler üzerinde kullanılır. Geniş ürün skalamız ve kaynak departmanımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Detayına Git
X
Talep Formu
Gönder
Talep FormuTalep Formu