Akışlar Metal
1Akışlar MetalAkışlar Metal
2Akışlar MetalAkışlar Metal
2Akışlar MetalAkışlar Metal
2Akışlar MetalAkışlar Metal
2Akışlar MetalAkışlar Metal
3Akışlar MetalAkışlar Metal
4Akışlar MetalAkışlar Metal
5Akışlar MetalBoyoma
6Akışlar MetalAkışlar Metal
7Akışlar MetalAkışlar Metal
8Akışlar MetalAkışlar Metal

Akışlar Metal Sanayi

Şirketimiz Metal İşleri ve Demir Mamulleri alanında yaklaşık 40 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Kurucumuz Hasan AKIŞ tarafından hizmete açılan firmamız, gelen talepler doğrultusunda sektörün ihityaçlarını gözönünde bulundurmakta ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu anlamda Makine Parkuru’nu zenginleştirmekte, çalışanlarını hizmet kalitesi anlamında bilinçlendirmektedir.

Firmamız bugün itibariyle alanında uzman kalifiye personel kadrosuyla hizmet vermekte olup Makine Parkuru’muzda da iki adet Lazer, bir adet Plazma, bir adet Punch, dört adet Abkant, iki adet Giyotin, bir adet Köşe Kesme, bir adet Delik Delme ve kaynak işleri için de iki adet Gazaltı Kaynak makineleri bulunmaktadır.
Yazının Devamı
Hizmetlerimiz
Lazer İşleme
Akışlar Metal
Lazer İşleme
Lazer kesim sacın kesim işlemi sırasında hatayı minimize ederek doğru, sorunsuz, hızlı bir kesim sağlar. Çok yönlü olduğu için birçok metal türüne ve çeşitli kalınlıklara uygunluk sağlar. Siyah, DKP ve Galvaniz saçların yanı sıra yumuşak çelik, paslanmaz krom ve alüminyum saçlarda da kusursuz kesim işlemi imkanı verir. Ayrıca basit şekillerden karmaşıklara kadar boru ve profiller üzerinde de kesim imkanı sunar.
Punch İşleme
Akışlar Metal
Punch İşleme
Punch kesim, maliyetin daha önemli olduğu durumlarda müşteriler için alternatif bir çözüm aracı olarak kullanılabilecek bir teknolojidir. Lazer kesim işlemiyle gerçekleştirilmesi mümkün olmayan saca form verme işlemleri bu teknoloji ile mümkündür. Zengin kalıp kütüphanemiz sayesinde özellikle paslanmaz ya da perfore kesimlerde maliyetin düşürülmesi açısından tercih edilmekteyiz.
Plazma İşleme
Akışlar Metal
Plazma İşleme
Plazma kesim geleneksel kesim işlemlerinden daha hızlı sonuçlar vermekte ve maliyet fiyatlarını aşağıya çeken bir argüman olarak ortaya çıkmaktadır. Çünkü diğer kesim yöntemlerine göre daha rekabetçi bir nitelik taşır ve tüm iletken metallere uygulanabilir. Günümüzde de birçok firma için kalitenin yanı sıra fiyat-fayda dengesi ve maliyet muhasebesi önem kazanmıştır. Bizler de bu kazanımlara ortak olmak konusunda vizyon ve misyonumuzla yanınızdayız.
Kaynak İşçiliği
Akışlar Metal
Kaynak İşçiliği
Kaynak, malzemeleri birbiri ile birleştirmek için kullanılan bir imalat yöntemidir. Genellikle metal veya termo-plastik malzemeler üzerinde kullanılır. Geniş ürün skalamız ve kaynak departmanımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Malzemeler
Profil Çeşitleri Kare ProfillerDikdörtgen ProfillerGalvanizm ProfillerBoyalı ProfillerDövmeli Profiller
Boru Çeşitleri Doğalgaz BorularıGalvaniz BorularSanayi BorularıSu BorularıSpiral Borular
Hadde Grubu Kare DemirKöşebent DemirTe DemirLama Silme DemirNPU – NPIHEA – HEBUPE – IPEPetek Kiriş
Levha Saclar DKP SaclarSiyah SaclarBaklavalı SaclarGalvanizli SaclarAlüminyum SaclarKrom Saclar
X
Talep Formu
Gönder
Talep FormuTalep Formu